De kerkenraad is het bestuur van een gemeente en bestaat uit ouderlingen en diakenen. Ieder lid van de kerkenraad heeft een eigen taak. Tezamen zijn de leden eindverantwoordelijk voor het reilen en zeilen van de gemeente.

Zo waakt de kerkenraad bijvoorbeeld over de inhoud van de preken, kringen en catechisaties. Maar ook het pastoraat en de diaconie zijn belangrijke verantwoordelijkheden van de ouderlingen en diakenen. De kerkenraad staat in dienst van de gemeente. Zij horen dan ook graag jouw mening of vraag. Ook als je (persoonlijk) tegen zaken aanloopt, kun je altijd contact opnemen

Moderamen

Ard Jan Gijsbertsen (Ouderling – preses)
0341 – 760428
aj.gijsbertsen@gmail.com

 

Geerling uit de Bosch (Ouderling-scriba)
0341-424026
scriba.regenboog@gmail.com

 

Marius den Besten (Pastoraal Ouderling)
0341 – 434939
mm.denbesten@gmail.com

 

Pieter Both (Predikant)
0341 267735
cpieterboth@gmail.com

 

E. den Harder (Verslaglegging)

Ouderlingen

Cor Vosselman (Ouderling Eredienst)
0341 – 434588
cjvosselman@hccnet.nl

 

(Ouderling Jeugd)
vacature

 

Asje Palland (Ouderling Vorming & Toerusting)
pallandasje525@gmail.com

 

Leon Jurg (Ouderling kerkrentmeester)
0341 – 563215
l.jurg@cobaltenergie.nl

 

(Ouderling kerkrentmeester)
vacature

 

Henri Zwarts (Ouderling Evangelisatie)
06-30731889
henrizwarts@gmail.com

Pastoraat

Peter van Hartingsveldt (Pastoraal Ouderling)
0341 – 416106
pwvanhartingsveldt@gmail.com

 

Henk Tomassen (Pastoraal Ouderling)
0341 – 430916
htomassen@solcon.nl

 

Jan Bunschoten (Pastoraal Ouderling)
06 11919185
jbunschoten44@gmail.com

 

Gert Schipper (Pastoraal Ouderling)
0341 – 423073
schipper@solcon.nl

 

Jan Seeleman (Pastoraal Ouderling)
06-53670570
jseeleman@hetnet.nl

 

Klaas-Jan van Roekel (Pastoraal Ouderling)
06-51013180
k_van_roekel@hotmail.com


Jan Kramer (Pasto
raal Ouderling)

0341 – 750965
kramer_jan@outlook.com

Diaconaat

Leendert Jan Boone (Diaken)
lj_boone@hotmail.com

 

Henk Luiting (Diaken)
06-10683069
h.luiting@gmail.com

 

Henry van den Belt (Diaken)
06-10530545
vandenbelt1976@outlook.com

 

Harry Luehof (Diaken)
06-51730387
luehofendevries@live.nl

 

Andree Hoeven (Diaken)
0341 419836
amhoeven@hotmail.com

 

Wim Luiting (Diaken)
0341 419819
wluiting@kabelfoon.nl